Soner Sarıkabadayı

29 Eylül 2017 Cuma

Soner Sarıkabadayı Jolly Joker
Yaşar

30 Eylül 2017 Cumartesi

Yaşar Jolly Joker
Funda Arar

06 Ekim 2017 Cuma

Funda Arar Jolly Joker
Levent Yüksel

07 Ekim 2017 Cumartesi

Levent Yüksel Jolly Joker
Berkay

13 Ekim 2017 Cuma

Berkay Jolly Joker
Ceylan Ertem

14 Ekim 2017 Cumartesi

Ceylan Ertem Jolly Joker
Tan Taşçı

20 Ekim 2017 Cuma

Tan Taşçı Jolly Joker
Koray Avcı

21 Ekim 2017 Cumartesi

Koray Avcı Jolly Joker
Hakan Altun

27 Ekim 2017 Cuma

Hakan Altun Jolly Joker
Fatih Ürek

28 Ekim 2017 Cumartesi

Fatih Ürek Jolly Joker

HAKKINDA

JOLLY JOKER ANTALYA
VİZYON
Jolly Joker Antalya, hem genç nüfusu, hem de dinamik gece hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Antalya'da, eksikliği hissedilen, canlı performans mekanı açığını doldurmuştur.

Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip bu metropolde müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker Antalya´un birinci hedefidir.

Jolly Joker Antalya bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker Antalya´un en büyük kozlarından ilki, benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesi ise, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.
MİSYON
Jolly Joker Antalya için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.

Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin bir numaralı ismi olmak.

Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.
HEDEF KİTLE
Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker Antalya, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.

              

Copyright © 2013-2017. Jolly Joker Antalya. Tüm hakları saklıdır.