Berkay

21 Temmuz 2018 Cumartesi

Berkay Jolly Joker
Deniz Seki

27 Temmuz 2018 Cuma

Deniz Seki Jolly Joker
Hakan Altun

28 Temmuz 2018 Cumartesi

Hakan Altun Jolly Joker
Ümit Yaşar

03 Ağustos 2018 Cuma

Ümit Yaşar Jolly Joker
Koray Avcı

04 Ağustos 2018 Cumartesi

Koray Avcı Jolly Joker
Fatih Ürek

11 Ağustos 2018 Cumartesi

Fatih Ürek Jolly Joker
Ezhel

17 Ağustos 2018 Cuma

Ezhel Jolly Joker
Ayhan Sicimoğlu

18 Ağustos 2018 Cumartesi

Ayhan Sicimoğlu Jolly Joker
Ümit Yaşar

22 Ağustos 2018 Çarşamba

Ümit Yaşar Jolly Joker
Selami Şahin

24 Ağustos 2018 Cuma

Selami Şahin Jolly JokerHAKKINDA

JOLLY JOKER ANTALYA
VİZYON
Jolly Joker Antalya, hem genç nüfusu, hem de dinamik gece hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Antalya'da, eksikliği hissedilen, canlı performans mekanı açığını doldurmuştur.

Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip bu metropolde müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker Antalya´un birinci hedefidir.

Jolly Joker Antalya bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker Antalya´un en büyük kozlarından ilki, benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesi ise, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.
MİSYON
Jolly Joker Antalya için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.

Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin bir numaralı ismi olmak.

Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.
HEDEF KİTLE
Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker Antalya, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.

              

Copyright © 2013-2018. Jolly Joker Antalya. Tüm hakları saklıdır.